فاوینو
0

تخفیف دوره های دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران به مناسبت روز دانش آموز

بازدید 99

فاوینو، محمد نصیری _ مدیر دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران _ گفت:به مناسبت 13 آبان ماه (روز دانش آموز) و آینده سازان ایران عزیزمان، تخفیف ویژه ای برای دوره های دپارتمان کودک و نوجوان به میزان 20% تا سقف 600.000 هزارتومان ارائه می کنیم. امید است که در راه توسعه مهارت و توانمندی آینده سازان ایران گامی موثر و مثبت برداشته باشیم.
مدیر دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران اظهار کرد:
دانش آموزان عزیز می توانند در تاریخ های 13 و 14 آبان ماه از این تخفیف بهره مند شوند و پیشاپیش
رویداد روز دانش آموز برای شما آینده سازان این مرز و بوم که ایرانی آزاد و آباد را خواهید ساخت را تبریک عرض می نماییم.
در جامعه ی امروز که تکنولوژی با سرعتی شگرف رو به رشد است دیگر بحث سن و سال برای یادگیری مطرح نیست. چرا که امروزه تمام افراد با هر سنی درگیر استفاده از تکنولوژی های نو هستند و اگر همگام با مهارت های روز پیش نرویم در این دنیای مملو از تکنولوژی گم خواهیم شد.


کودکان و نوجوانان سرمایه های آینده ی هر کشور هستند و اگر مهارت های مورد نیاز آینده را به موقع و صحیح آموزش ببینند، به سرعت خواهند توانست در آینده در جهت رشد و پیشرفت خود و کشورشان گام های بلندی بردارند.
دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران بعنوان مجری آموزش تخصصی به کودکان و نوجوانان پایه گذاری گردید تا چراغ پر فروغی را فرا روی آینده سازان کشور عزیزمان ایران روشن سازد تا پیمودن راه خوشبختی برایشان سهل تر شود.

دپارتمان کودک و نوجوان واحدي متمايز نسبت به کليه بخش هاي مجتمع فني تهران است و دليل اين تمايز ، مخاطبين آموزشي اين واحد در رده سني کودکان و نوجوانان مي باشد.ازآن جا که فراگيري هر علمي درسنين کودکي به مراتب ماندگارتر وموثرترخواهد بود. کليه علوم مرتبط با کودکان و نوجوانان نيز نيازمند آموزشي پايه اي در گروه سني مذکور مي باشد . و اين امر تنها با برنامه اي مدون و هدف دار محقق مي شود و امکان ادامه تحصيل در اين راستا را به فرد خواهد داد، لذا اين دپارتمان جامع ترين طرح هاي آموزشي استاندارد در سطح بين المللي را براي کودکان و نوجوانان ارائه مي دهد. در انتها دوره ها ، دانش پذيران کوشا موفق به اخذ مدرک معتبر و دو زبانه مجتمع فني تهران مي شوند.  در زير گروه هاي اصلي و دروس دپارتمان کودک ونوجوان به اختصار خدمت شما عزيزان توضيح داده مي شود.با توجه به دقت نظر اولياي محترم ، در صورت نياز به تعيين سطح و مشاوره اختصاصي در زمينه کودک ونوجوان ،با شماره هاي ما  22085085 و 22085165  تماس بگيريد تا بتوانيد بهترين و اصولي ترين راه رابراي فرزندان خود انتخاب کنيد.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر