فاوینو
0

بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران کجاست؟

بازدید 82

فهرست مطلب

این روزها بانوان زیادی به فکر کسب درآمد و مستقل شدن هستند. حرفه آرایشگری یکی از شغل‌هایی است که اگر با آموزش تخصصی و درست در یک آموزشگاه آرایشگری معتبر، تلاش و پشتکار همراه شود می‌تواند درآمد بالایی برای بانوان داشته باشد.

شاید شما هم جزو افرادی هستید که تصمیم دارید در دوره‌های مختلف آرایشگری شرکت کنید اما نمی‌دانید از میان آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه‌ متعددی که در تهران وجود دارند کدام را انتخاب کنید. چراکه انتخاب آموزشگاه آرایشگری نقش بسیار مهمی در یادگیری شما ایفا می‌کند.

ما در این مقاله تصمیم گرفتیم با تشریح معیارهای یک آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب، شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. پس تا انتهای این مطلب با ما همراه بمانید.

یک آموزشگاه آرایشگری زنانه خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

با توجه به اینکه هدف اغلب بانوان از شرکت در دوره‌های آموزش آرایشگری، ورود به بازار کار است، باید در اولین قدم که انتخاب آموزشگاه آرایشگری است نهایت دقت و وسواس را به خرج دهند.

یک آموزشگاه آرایشگری خوب و مناسب نه‌تنها آموزشی با سطح کیفیت بالا به هنرجویان ارائه می‌دهد، بلکه آن‌ها را از همه لحاظ برای ورود به بازارکار آرایشگری آماده می‌کند.

اگر انتخاب آموزشگاه با دقت لازم همراه نباشد باعث هدر رفتن وقت و پول هنرجویان خواهد شد. بنابراین انتخاب بهترین آموزرشگاه آرایشگری زنانه از اهمیت زیادی برخوردار است. اگر این سوال در ذهن شما هم وجود دارد که آموزشگاه آرایشگری خوب چه ویژگی دارد، خواندن ادامه مطلب را از دست ندهید.

ارائه مدرک بین‌المللی و معتبر

زمانی که قصد انتخاب یک آموزشگاه آرایشگری را دارید اولین نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که آیا آن آموزشگاه مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری صادر می‌کند یا خیر؟ چراکه مدرک فنی ‌و حرفه ‌ای آرایشگری معتبرترین مدرک در حوزه آرایشگری در کشور بوده که تنها آموزشگاه‌هایی آن را به هنرجویان خود اعطا می‌کنند که تحت نظارت سازمان فنی‌وحرفه‌ای هستند.

ازآنجایی که سازمان فنی‌وحرفه‌ای عضو سازمان جهانی کار است، مدرک‌های آن در تمام 186 کشورعضو این سازمان معتبر بوده و قابلیت ترجمه را نیز دارد. بنابراین اگر هدف شما از شرکت در دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه مهاجرت کاری است حتماً به این مورد توجه لازم را داشته باشید.

به‌علاوه این نکته را نیز باید بدانید که اگر مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری نداشته باشید نمی‌توانید فعالیت حرفه‌ای خود را آغاز کرده یا در یک سالن زیبایی مشغول به‌کار شوید. بنابراین سعی کنید آموزشگاهی را انتخاب کنید که دوره‌های آن حتماً همراه با ارائه مدرک فنی‌وحرفه‌ای باشد.

استفاده از مدرسین مجرب و حرفه‌ای

اگر می‌خواهید در حوزه کاری خود از دیگران متمایز شده و حرفی برای گفتن داشته باشید باید آموزش‌های درست و اصولی ببینید. به عبارت دیگر باید آموزش را زیر نظر بهترین و باتجربه‌ترین افراد هر رشته آرایشگری آغاز کنید. بنابراین یکی از مهم‌ترین ملاک و معیارهای یک آموزشگاه آرایشگری خوب که باید آن را مد نظر خود قرار دهید مدرسین آن آموزشگاه هستند.

یک آموزشگاه آرایشگری خوب باید از مربیان و مدرسان باتجربه، حرفه‌ای و سطح بالا برای آموزش تمام دوره‌های خود استفاده ‌کند، زیرا مدرس بیشترین تأثیر را در میزان یادگیری و پرورش مهارت هنرجویان دارد. مدرس خوب و حرفه‌ای باید در کنار به‌روز بودن، دانش و تجربه کافی، توانایی انتقال مفاهیم به هنرجویان را در سطح بالایی داشته باشد.

برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف از پایه تا فوق‌تخصصی

آموزشگاه آرایشگری

معمولاً اغلب دوره‌های آموزش آرایشگری زنانه از سطوح پایه برای افراد مبتدی تا فوق‌تخصصی برای افراد با تجربه برگزار می‌شوند. اگر به‌دنبال یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران هستید، بهتر است آموزشگاهی را برگزینید که دوره‌های آموزشی را در سطوح مختلف برگزار کرده و قادر به پاسخ‌گویی به نیاز هنرجویان است.

امکان برگزاری دوره کارآموزی

گذراندن دوره‌های کارآموزی بعد از اتمام کلاس‌های آموزشی به‌شدت برای هنرجویان مفید بوده و آن‌ها را برای ورود به بازارکار آماده می‌کند. برخی از آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه این امکان را برای هنرجویان خود فراهم می‌کنند تا دوره کارآموزی را نیز گذرانده و با مهارت و تجربه بیشتری وارد شوند.

بنابراین اگر قصد دارید با آمادگی بیشتری وارد بازار کار شوید آموزشگاهی را انتخاب کنید که دوره‌های کارآموزی برای هنرجویان خود برگزار می‌کنند.

فرصت تمرین و تکرار زیر نظر مدرس در آموزشگاه

یک آموزشگاه آرایشگری خوب این فرصت را در اختیار هنرجویان خود قرار می‌دهد تا بعد از گذراندن دوره آموزشی خود نیز، در آموزشگاه و تحت نظر مدرسین حرفه‌ای به تکرار و تمرین آموخته‌های خود بپردازند. چراکه تنها با تکرار، تمرین و رفع اشکال می‌توان آموخته‌ها را تثبیت کرده و مهارت‌ را افزایش داد.

بنابراین به شما توصیه می‌کنیم به‌دنبال آموزشگاهی بروید که امکان تکرار و تمرین رایگان را برای هنرجویان خود فراهم می‌کند.

برگزاری دوره‌ها به صورت عملی

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهرانپارس

دوره‌های آموزشی آرایشگری به‌گونه‌ای هستند که آموزش تئوری و عملی را در کنار یکدیگر دارند. با این حال بهتر است سراغ آموزشگاه آرایشگری زنانه‌ای بروید که تمرکز و تاکید بیشتری بر روی آموزش‌های عملی و تجربه‌محور دارند. در این صورت یادگیری شما عمیق‌تر بوده و با چالش‌های واقعی کار روبه‌رو خواهید شد.

برای مثال آموزش‌های مربوط به گریم و میکاپ، کوتاهی مو، رنگ مو و شینیون مو از جمله دوره‌هایی هستند که تمرکز روی آموزش عملی برای آن‌ها بسیار مهم است.

تضمین ورود به بازارکار

بی‌راه نیست اگر بگوییم که هدف اصلی اغلب هنرجویان از شرکت در دوره‌های آموزش آرایشگری ورود به بازارکار و کسب درآمد است. از میان آموزشگاه‌های مختلفی که در شهرهای مختلف وجود دارند، آن دسته از آموزشگاه‌هایی که شرایط را برای ورود هر چه سریع‌تر هنرجویان به بازارکار فراهم می‌کنند، مناسب‌ترند.

استفاده از جدیدترین و به‌روزترین ابزار و وسایل برای آموزش هنرجویان

زمانی که برای ثبت‌نام در یک دوره آموزشی آرایشگری به یک آموزشگاه آرایشگری مراجعه می‌کنید حتماً در رابطه با ابزار و وسایلی که برای آموزش استفاده می‌شود، دقت لازم را به‌خرج دهید. چراکه برای موفق شدن در بازارکار و شروع فعالیت حرفه‌ای خود، باید نحوه کار با جدیدترین تجهیزات، ابزار و وسایل را بدانید.

برای مثال اگر قصد شرکت در دوره‌های پاکسازی پوست، فیشیال پوست و… را دارید باید به سراغ آموزشگاهی بروید که آموزش و نحوه کار با جدیدترین تجهیزات را در سرفصل‌های آموزشی خود داشته باشد.

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس

آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهران

تا اینجای مطلب ویژگی‌هایی که یک آموزرشگاه آرایشگری زنانه خوب باید داشته باشد را برشمردیم. در میان آموزشگاه‌های مختلفی که در تهران فعالیت می‌کنند، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس به‌عنوان یکی از بهترین آموزشگاه‌ها شناخته می‌شود. چراکه تمام ویژگی‌های یک آموزشگاه آرایشگری خوب را دارد.

این آموزشگاه با بیش از یک دهه فعالیت در منطقه شرق تهران، تحت نظارت سازمان فنی‌وحرفه‌ای بوده و تمام مدارکی که برای دوره‌های مختلف به هنرجویان اعطا می‌کند؛ دارای اعتبار بین‌المللی و قابل ترجمه‌اند.

در آموزشگاه آرایشگری گل گیس بیش از 42 رشته آرایشگری از سطح مبتدی تا فوق‌تخصصی برگزار می‌شود که از این نظر یکی از فعال‌ترین آموزشگاه‌های آرایشگری زنانه به‌شمار می‌رود.

از دیگر ویژگی‌های آموزشگاه آرایشگری گل گیس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان گذراندن دوره آموزشی غیرحضوری با ارائه مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری
 • استفاده از مربیان باتجربه و بین‌المللی و پزشک برای دوره‌های مربوط به پوست
 • استفاده از به‌روزترین تجهیزات برای آموزش
 • فراهم کردن مواد اولیه رایگان برای اکثر دوره‌ها
 • مشاوره رایگان پیش از ثبت‌نام دوره‌
 • فرصت رفع اشکال رایگان بعد از اتمام دوره

آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس چه دوره‌هایی برگزار می‌کند؟

مدرک فنی و حرفه‌ای آرایشگری

همان‌طور که اشاره کردیم آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس بیش از 42 دوره آموزش آرایشگری ارائه می‌کند که برخی از آن‌ها به شرح زیر هستند:

 • دوره آموزش بافت مو
 • دوره آموزش فر دائم مو
 • دوره آموزش براشینگ مو
 • دوره آموزش کوتاهی مو
 • دوره آموزش شینیون مو
 • آموزش صفرتاصد کراتین، صافی و احیای مو
 • آموزش براشینگ مو
 • آموزش مزوتراپی مو و اسکالپ
 • دوره آموزش کاشت ناخن
 • دوره آموزش طراحی ناخن
 • دوره آموزش پدیکور پا
 • دوره آموزش اکستنشن مژه
 • دوره آموزش لیفت و لمینت (مژه و ابرو)
 • دوره آموزش گریم و میکاپ
 • آموزش گریم و میکاپ عروس
 • آموزش تاتو و آرایش دائم
 • دوره آموزش اپیلاسیون
 • دوره‌های آموزشی مرتبط با فیشیال و پاکسازی پوست

بنابراین اگر قصد ثبت‌نام در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه در تهرانپارس را دارید، آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دوره‌های آموزشی آموزشگاه گل گیس می‌توانید از سایت این آموزشگاه به آدرس www.golgisamoz.com  دیدن کنید و یا عبارت ” آموزشگاه آرایشگری زنانه گل گیس” را در گوگل جست‌وجو کنید.

سخن نهایی

امروزه شغل آرایشگری به یک حرفه پرطرفدار در بین بانوان تبدیل شده است که برای افراد حرفه‌ای و کاربلد درآمد و بازارکار خوبی نیز دارد. به همین دلیل افرادی که قصد ورود به این حرفه را دارند باید از همان شروع کار، در یک آموزشگاه آرایشگری زنانه معتبر آموزش ببینند تا بتوانند در این حوزه پیشرفت کنند.

ارائه مدرک فنی و حرفه ای آرایشگری معتبر و بین‌المللی، بهره‌گیری از اساتید و مربیان باتجربه، امکان برگزاری دوره کارآموزی، برگزاری دوره‌های آموزشی در سطوح مختلف از جمله ویژگی‌های یک آموزشگاه آرایشگری خوب است که هنگام ثبت‌نام برای دوره‌های آموزشی باید آن‌ها را مد نظر خود داشته باشید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر