فاوینو
0

4 دوره آموزشی مهم برای آرایشگر زنانه شدن

بازدید 187

فهرست مطلب

امروزه بسیاری از افراد علاقه مند هستند که در زمینه آرایشگری فعالیت و کسب درآمد کنند. آرایشگری زنانه یکی از شغل های پر درآمد محسوب می شود و بسیار پر تقاضا است. اما برای این که یک آرایشگر شوید ابتدا لازم است که آموزش ببینید و مهارت های لازم را کسب کنید. شغل آرایشگری زنانه امروزه بسیار پر تقاضا شده است و از این رو آموزشگاه های زیادی جهت آموزش دادن مهارت های آرایشگری تاسیس شده است.

یکی از نکاتی که هنگام انتخاب آموزشگاه بسیار اهمیت دارد اساتید و مربی های آن آموزشگاه می باشد. آموزش دیدن تحت نظر اساتید با تجربه و حرفه ای می تواند باعث شود که افراد با روش ها و متد های روز دنیا آشنا شوند و از تجربیات چند ساله اساتید خود به خوبی استفاده کنند.

برخی از دوره های آموزشی مهم که در آموزشگاه های آرایشگری زنانه ارائه می شود  :

1.    دوره های خدمات مرتبط با مو

در این دوره ها به افراد مهارت هایی از قبیل کوتاه کردن مو، صاف کردن مو، شینیون ، رنگ کردن مو وغیره آموزش داده می شود. مهارت هایی مانند کوتاه کردن  و رنگ کردن مو از جمله مهارت هایی هستند که هر آرایشگری باید به آن ها تسلط داشته باشد. خدمات مربوط به مو بسیار پرطرفدار هستند و یکی از حوزه های پردرآمد آرایشگری به شمار می روند.

2.    دوره آموزش گریم و میکاپ

یکی از پر متقاضی ترین دوره هایی که در اکثر آموزشگاه های آرایشگری زنانه برگزار می شود دوره آموزش گریم و میکاپ می باشد. گریم صورت نسبت به سایر مهارت ها به تخصص بیشتری نیاز دارد و حتما باید توسط یک مربی با تجربه آموزش داده شود. همچنین قابل ذکر است که گریم عروس یکی از مبحث هایی است که در هنگام آموزش بسیار بر روی آن تاکید می شود.
بسیاری از افراد قبل از این که در مهمانی ها و یا مراسم عروسی حاضر شوند به برای گریم و میکاپ به سالن های زیبایی مراجعه می کنند. از این رو این خدمات در میان مشتریان نیز بسیار محبوب هستند.

3.    دوره آموزش طراحی و کاشت ناخن

بانوان معمولا دوست دارند که ناخن هایشان ظاهری آراسته و مرتب داشته باشند. به همین دلیل است که به سالن های آرایشی مراجعه می کنند تا ناخن های خود را مرتب کنند، یا به آن ها حالت دهند و یا با استفاده از لاک یا برق ناخن آن ها را آراسته تر کنند.
طراحی و کاشت ناخن و یا اصطلاحاً مانیکور و پدیکور به طور کامل در اکثر آموزشگاه های آرایشگری آموزش داده می شود. توجه داشته باشید که در برخی از آموزشگاه ها هر کدام از این مباحث و زمینه ها در دوره های مختلفی آموزش داده می شوند؛ اما شما می توانید در چندین دوره مرتبط به طور هم زمان شرکت کنید و مدرک های آن ها را دریافت کنید.

4.    دوره آموزش اکستنشن مو

اکستنشن مو به این منظور انجام می شود که عمق و حجم مو ها را افزایش دهد و مشکلاتی مانند ریش مو، نازکی و ضعیفی تار های مو را مخفی کند. اکستنشن مو هم به صورت طبیعی انجام می شود و هم به صورت مصنوعی؛ که هر دوی این روش ها کاملا ایمن می باشند.
در آموزشگاه های آرایشگری هر دو روش طبیعی و مصنوعی اکستنشن را آموزش می دهند و شما را با ابزار ها و روش های آن را به طور کامل آشنا می کنند. برخی از دوره هایی که در این زمینه برگزار می شوند شامل کار با مژه های مصنوعی، اکستنشن مژه و همینطور اکستنشن مو می باشد.

آموزشگاه ماهدیس ، برگزار کننده دوره های آرایشگری در کرج

آموزشگاه ماهدیس بیش از 30 سال است که در زمینه آموزش آرایشگری زنانه ، بهداشت و ایمنی فعالیت می کند. در این مرکز دوره های متنوعی نیز برگزار می شود که تمامی این دوره ها توسط مربی های بسیار حرفه ای  با تجربه برگزار می شوند.
برخی از دوره هایی که در این مرکز برگزار می شوند شامل دوره آموزش کوتاهی مو در کرج ، آموزش رنگ و مش در کرج ،  دوره آموزش کاشت ناخن، دوره آموزش پاکسازی پوست و غیره می شود.
انتخاب بهترین آموزشگاه آرایشگری زنانه کرج ، برای کسب مهارت ، تاثیر بسزایی در موفقیت شغلی و ورود به بازار کار دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر با آموزشگاه ماهدیس تماس بگیرید.  ۰۹۱۲۸۶۳۲۳۲۵
www.mahdisbeauty.ir

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر