فاوینو
0

چگونه به پسری بفهمانیم دوستش داریم؟ 11 راه نشان دادن عشق به پسری که عاشقشم

نشان دادن عشق به طرف مقابل,نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق
بازدید 1976

فهرست مطلب

بسیاری از افراد در زندگی خود دوست داشتن و علاقه‌مند شدن را تجربه کرده‌اند. با استفاده از چند راه نشان دادن عشق به طرف مقابل خود، به دنبال بیان این علاقه هستند. شاید بیان این عشق به ویژه برای دختر خانم ها، کمی سخت باشد.  بدون تردید در صورت استفاده از روش ها یا تکنینک های ساده اما مهم، خیلی راحت می توانند عشق را ابراز کنند.

طی این مقاله اختصاصی از بلاگ فاوینو در رابطه با راه نشان دادن عشق یک دختر به پسر، خواهیم پرداخت. امیدواریم با استفاده از تکنیک ها و روش های، بتوانید عشق خود را به دوست خود ابراز کنید. در صورت تمایل و علاقه از پست ها و مطالب سایت بوفچه نیز، دیدن کنید.

راه نشان دادن عشق به طرف مقابل,نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق

راه نشان دادن عشق به طرف مقابل,نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق

تکنیک ها و راه نشان دادن عشق به پسر مورد علاقه

در این بخش از مقاله به بیان چند تکنیک ساده و مهم برای بیان عشق از سوی دختر به پسر مورد علاقه، پرداخته خواهد شد. اکنون دختران عزیز با توجه به سبک زندگی، شخصیت و رفتار خود در کنار نوع و عمق رابطه که با شخص مقابل دارند؛ چند مورد را انتخاب کرده و از آن ها استفاده کنند. اصلی ترین روش ها و راه نشان دادن عشق دختر به پسر به شیوه غیر مستقیم، عبارت هستند از:

انجام کار با ملاحظه

مهم ترین راه نشان دان عشق به پسر، می تواند انجام یک کار با ملاحضه و البته دوست داشتنی باشد. به طور مثال غذای مورد علاقه‌ او را، درست کرده و به محل کار پسر ببرد یا برای او شیرینی بپزد. هدف اصلی این کار ها، نشان دادن عشق و ابراز آن به پسر مورد علاقه است. اینگونه به او نشان خواهد داد که او برای شما، از یک دوست معمولی بیشتر است.

شبکه های اجتماعی از جدیدترین راه نشان دادن عشق به پسر کراش و مغرور

یکی دیگر از روش های که دختران به عنوان راه نشان دادن عشق به کسی که دوست دارند، می توانند استفاده کنند این است که او را در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام یا فیس بوک، دنبال کنند. با این کار می‌توانند توجه مرد مورد علاقه‌ را جلب کنند، بدون آن که خطر رد شدن و جواب نه شنیدن را به جان بخرند.

زیرا ممکن است پسر با خود فکر کند که از دنبال کردن او هیچ منظور خاصی نداشته و صرفا تمام آشنایان را در اینستاگرام دنبال خواهد کرد. اما اگر او هم متقابلا به دختر علاقه مند باشد، این حرکت ساده باعث خواهد شد تا پیام ‌های متعددی بین آن ها، رد و بدل شود. بدون شک این پیام ها، ایجاد روابط صمیمانه موثر هستند.

استفاده از زبان بدن و پر انرژی بودن

زبان بدن و انرژی مثبت بسیار جذاب و فریبنده است.این راهکار مطمئن و اثبات شده یک راه نشان دادن عشق به شمار آمده است. براساس نتایج یک مطالعه جدید، زبان بدن گشوده (یعنی ژست‌های بازی مانند لبخند زدن یا دست به سینه نبودن) بسیار جذاب‌ تر از زبان بدن بسته (یعنی دست به سینه بودن و دوری کردن از دیگران ) خواهد بود.

به همین دلیل، دختران تمام تلاش خود را به کار بگیرند تا زمان‌هایی که در کنار فرد مورد علاقه خود هستد، از این زبان بدن پذیرا و گشوده استفاده کنند. مطمئنا به این صورت به او نشان خواهند داد که برای گفت و گو با او آماده هستند.

گوش کردن به حرف های پسر

وقتی دختر با دقت به حرف های پسر گوش دهد، بدون شک پسر حس ارزش مند بودن خواهد داشت. پس سعی کنند بیشتر شنونده باشند تا با استفاده  از این ویژگی، برای فهماندن عشق به طرف مقابل بهره ببرند. دختر باید به حرف‌ های پسر علاقه ‌مند باشد، زیرا او را دوست دارد.

راه نشان دادن عشق به طرف مقابل,نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق

راه نشان دادن عشق به طرف مقابل,نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق

کمک خواستن

مردان دوست دارند که احساس کنند دیگران به ویژه خانم‌ها، به آنها نیاز دارند. درست است که شما بانوی مستقلی هستید که  نیازی ندارید یک مرد در مربا را برای شما، باز کند یا سوسک‌ زیر پا را بکشد، اما کمک گرفتن از مردی که به او علاقه دارید، اشکالی نداشته و از ارش شما کم نخواهد کرد. کمک کردن به یکدیگر بخشی از یک رابطه سالم است.

نشان دادن استعداد های خود به پسر

دختر با استفاده از راه نشان دادن عشق خود به پسر مورد علاقه، یعنی استعداد های خود را به نمایش بگذارد تا او از دیدن آن استعداد ها، حیرت زده شود. به عبارتی دیگر برای جذب پسری، دختر کافی است که خودش باشد.

تعریف کردن از پسر

پسر ها از اینکه شخصی از آن ها تعریف کند، خوششان خواهد آمد. اکنون با توجه به خصلت مردان، دختر می تواند در جمع از رفتار پسر مورد علاقه خود تعریف کند تا اینگونه به بیان عشق بپردازد.او با این راه نشان دادن عشق و تعریف از پسر مورد علاقه، می توانند از ظاهر، هوش، تلاش بسیار، قدرت تصمیم گیری عالی و شخصیت او استفاده کنند. مطمئنا با تعریف هر کدام از ویژگی های مثبت پسر، یک قدم او راه به سوی خود جذب خواهند کرد.

دعوت برای حضور در جمع دوستان

شاید دعوت از پسر مورد علاقه برای حضور در جمع دوستان یا آشنایان، برای برخی از دختر ها راحت باشد. البته این راه نشان دادن عشق دختر به پسر، زمانی موثر است که پسر از جمع دوستان او نباشد.  دعوت به کافه در کنار دیگر دوستان، می تواند یک روش مناسب برای نشان دادن عشق دختر باشد.

البته پسر ممکن است در آن جمع استرس یا اضطراب داشته باشد، بنابراین از قبل دختر، با یکی از دوستان هماهنگی لازم را انجام دهد تا در کنار حضور داشته باشد. حتی در صورت لزوم، این دوست از عشق دختر به پسر حرف بزند تا متوجه علاقه یا عدم علاقه پسر، شود.

توجه کردن به سرگرمی های پسر

سرگرمی‌های مورد علاقه مردی را که توجه دختر را جلب کرده، پیدا کنند. اکنون خود را علاقه مند به آن سرگرمی ها نشان داده و اینگونه به بیان عشق خود بپردازند. بدون شک با علاقه مند نشان دادن خود یه سرگرمی های پسر، شاید شانس به دختر روی آورده و پسر به او ابراز علاقه کند.

راه نشان دادن عشق به طرف مقابل,راه نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق

راه نشان دادن عشق به طرف مقابل,نشان دادن عشق,عکس برای نشان دادن عشق

درد و دل کردن

یکی دیگر از تکنیک ها یا راه نشان دادن عشق دختری به یک پسر، این است که تا حدودی درباره لحظات خجالت ‌آور زندگی و نقاط ضعف خود با او صحبت کند. شاید تا قبل از ایجاد یک رابطه عاطفی شدید، با هم دوست بودند. همچنین تا حدی به هم نزدیک بودند، اما الان با وجود این رابطه عمیق عاطفی، باید نسبت به هم متعهدانه رفتار کنند. بدون شک همین رفتار، باعث خواهد شد که آن ها از راز های زندگی خود با یکدیگر صحبت کنند.

آموزش دیدن از پسر

هنگامی که پسر چیزی را به یک دختر یاد بدهد، این آموزش باعث خواهد شد که احساس مردانگی بیشتری کند. به طور مثال دختر، می تواند از پسر بخواهد که در رابطه با ورزش های مانند فوتبال یا بسکتبال نکاتی را یاد دهد. اکنون دختر با صمیم قلب، برای یادگیری آن تلاش کند. شاید آخر این رابطه آنگونه که دختر دوست دارد، پیش نرود؛ اما مطمئنا او نکاتی را یاد گرفته است که در زندگی آینده دختر، به کار خواهد آمد.

سخن پایانی

دختر ها با استفاده از راه نشان دادن عشق، علاقه خود را به پسر ثابت خواهند کرد. مطمئنا بیان عشق از جانب دختر کمی سخت تر از ابراز علاقه پسر خواهد بود. بنابراین دختران برای اینکه از بیان عشق یا علاقه خود به پسری، کمتر آزرده خاطر یا شرمنده شوند؛ از تکنیک های خاصی استفاده کنند.

در صورت استفاده از این روش ها، عشق خود را غیر مستقیم به او بیان کنند. اگر پاسخ او مثبت باشد، بدون تردید هر دو طرف خوشحال خواهند بود. اما اگر پایان رابطه، آن چیزی که دختر تصور کرده بود، شکل نگرفت؛ او حس شرمندگی کمتری خواهد داشت.

جستجوی کاربرای برای این مطلب:

  • https://favino ir/25217/راه-نشان-دادن-عشق-به-پسری-که-دوستش-دارم/
  • چگونه به پسری بفهمانیم که دوستش داریم
  • چگونه به پسری بفهمانیم که عاشقش هستیم
  • چگونه به یه پسربفهمونیم عاشقش هستیم
  • چگونه کسی راکه دوست داریم علاقه نشان دهیم

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاهده بیشتر