» خانه » ترفند » آموزش مخ زدن دختر برای پسرا | چطوری مخ دختری که میخوام رو بزنم؟ | سایت فاوینو |

آموزش مخ زدن دختر برای پسرا | چطوری مخ دختری که میخوام رو بزنم؟ | سایت فاوینو |

در دنیای ماشینی امروزی تغییرات زیادی را در نوع روابط انسان ها به وجود آورده است و حتی برای موارد غریزی هم باید آموزش های زیادی دید. مخ زدن دختر  برای پسرای دهه های قبلی خیلی آسون تر بود. و با سالم بودن و یک درامد ابرومند میتونستن دل تمام دخترای فامیل و محله رو ببرن اما امروزه باید فاکتورهای زیادی رو برای برنده شدن در این بازی رقابتی بلد باشین.

در قالب این چند تا تکته معمولی و کاربردی رو بهتون میگیم که خالی از لطف نیست. در ادامه با ما باشید.

سیاست و استراتژی دهکده جهانی پروش نیروی انسانی ماهر و خبره است ، لذا از تقسیم بندی مهارت ها به صورت خرد پرهیز نموده و تنها در دو سطح آموزش آشپزی خود را ارائه می نماید.

 

مخ زدن دختر

مخ زدن دختر

 

چگونه مخ دختر ها رو بزنیم و  به دختر ها نزدیک شویم ؟

شاد کردن و سرگرم کردن برای دختر ها مهم ترین کاری هستش. برای این که مخ دختر ها رو بزنیم باید انجام دهید ، آنها منتظر فردی هستند که برایشان شادی ، سرگرمی و ماجراجویی را بیاورد .

پارچه پشمی چیست؟ چگونه پارچه پشمی را بشوییم؟
حتما بخوانید

 

ذهنیت دخترا چطوریه ؟ چطور تو ذهن دخترا بمونیم! مخ زدن دختر چطوریه؟

همه ی ما انسان دو ذهن داریم یکی ذهن راست و یکی ذهن احساسی و به آن یکی ذهن منطقی میگویند . ذهن احساسی ذهنی است که قبل از تولد پر است و کسی به ما یاد نمیدهد . مثل گریه کردن بچه ها وقتی گرسنه هستند.

ذهن منطقی ذهنی است که به آن تعلیم و تربیت میکنیم و به ما زشت و زیبا و خوب و بد را یاد میدهد و اکتسابی است . در زن ها بیش از 80 درصد تصمیم ها توسط ذهن احساسی گرفته میشود پس هیچگاه به دنبال پیدا کردن دلیل منطقی نباشید همواره سعی کنید با این ذهن ارتباط نزدیک بگیرید.

دیالوگ خاص از فیلم برای پست و استوری

 

مراحل ایجاد رابطه عاشقانه با دختر چیه ؟

در قدم اول شما احتیاج دارید جذابیتی در دلش ایجاد کنید یعنی آن را بدست خودتان جذب کنید. و بعد از این کار در قدم دوم شروع به ایجاد رابطه کنید (عمیق تر از رابطه ی قبل ) در سطحی باشد که احساس کند تو همدمش هستی و میتواند با تو راحت باشد.

چیکار کنیم دختر عاشق مون بشه ؟

اگر شما توانستید این دو مرحله را انجام دهید هیچ دختری نمیتواند جلوی شما مقاومت کند. میپرسید چرا؟ ببینید اگر او شما را دوست داشته باشد و فکر کند که شما محبوب و معشوق آن هستید مطمئنا عاشق شما میشود.

پس همیشه سعی کنید اول جذب کنید بعد اقدام به ایجاد رابطه کنید. اول از همه کاری کنید که او پیش شما احساس آرامش کند وقتی احساس آرامش میکند که هر دوی شما ریلکس باشید و مهم نیست قبل از نزدیک شدن به شما چه احساسی داشته باشد.

18 ایده افزایش فالور در اینستاگرام، فیسبوک، تویتر
حتما بخوانید

چطور با صحبت کردن دل دختر رو ببریم ؟ مخ زدن دختر با حرف زدن چطوریه؟

وقتی با یک دختر دارید صحبت میکنید 85 درصد به حرفایی که میزنید بستگی ندارد بلکه دختر ها حداکثر به 15 درصد حرف های شما گوش میدهند و همش به حرکات و نحوه و تن صدای شما توجه میکنند. پس توجه کنید که حرکاتتون 85% کاره !

 

نکته کلیدی ارتباط و مخ زدن دختر

پس چی بگم مهم نیست بلکه چطور بگم مهمه . این را بدانید که همواره باید ریلکس باشید و از سری راهکار هایی که کمک میکند شما ریلکس باشید عبارتند از :

  • اگر روی صندلی نشستید به عقب برید و لم بدید.
  • اگر سرپا هستید آروم حرف بزنید و حرکاتتون آهسته باشه ، خنده ای روی لباتون داشته باشید.
  • تماس چشمی با طرف مقابلتان را اصلا قطع نکنید.

 

فلن با همینا جلو برین تا آموزش های بعدی راه های مخ زدن دختر  رو بیشتر براتون توضیح بدم. :))

برچسب ها:
دیدگاه خود را بنویسید