» خانه » تعبیر خواب » تعبیر خواب با الف » تعبیرخواب مار افعی | دیدن مار افعی در خواب یعنی چه ؟ | سایت فاوینو |

تعبیرخواب مار افعی | دیدن مار افعی در خواب یعنی چه ؟ | سایت فاوینو |

شاید برای کمتر کسی در ایران یا جهان پیش آمده باشد که در یکی از رویاهای خود از دیدن مار و ترس های ناشی از مشاهده این خزنده ترسناک از عالم رویا و خواب خارج نشود. در این پست به دنبال تعبیرخواب مار افعی و تفسیر نیش زدن مار افعی هستیم تا برای کسانی که در خواب های خود مار را دیده اند به مفهوم پشت این رویا پی ببرند. در ادامه با ما همراه باشید و ما را به دوستان خود معرفی کنید.

 

توصیه میکنیم برای دیدن جزئیات دقیق تر در خصوص تعبیر خواب ابتدا این بخش را بخوانید  >>> تعبیر خوابم چیه؟

 

تعبیر خواب زنی که مار افعی را ببیند از مطیعی تهرانی

اگر زنی جوان خواب مار افعی را ببیند، نشانه آن است که کسی با فریب می‌خواهد او را به دردسر بیاندازد. اما اگر در خواب ببیند که مار از او می‌گریزد، به این معناست که در مقابل حمله‌های دیگران توانایی دفاع از خود را خواهد داشت.

تفسیر مشاهده مار افعی در عالم رویا از لیلا برایت

دیدن افعی در خواب، بدین معنا است که موضوعی زندگی خانوادگی شما را تهدید می‌کند. اگر در خواب ببینید که یک افعی شما را نیش می‌زند، نشانه‌ی آن است که با افرادی همنشین می‌شوید که به شما ضرر می‌رساند.

 

تعبیرخواب مار افعی

تعبیرخواب مار افعی

 

تعبیر خواب اذان گفتن + شنیدن صدای اذان + تعبیر اذان در خواب
حتما بخوانید

تعبیر خواب نیش زدن مار افعی از آنلی بیتون

اگر خواب ببینید افعی دست شما را نیش می‌زند و او چون مرده نقش بر زمین می‌شود اما در همان حالت نفس می‌کشد، و باز افعی نیشی دیگر به او می زند و دوست شما از جای خود بلند می‌شود، و بعد از این وقایع هر دو پشت بوته‌ها ناپدید می‌شوید، نشانه آن است که دوستان شما از واقعه ای بد، پریشان خواهند شد و به شما نیز زیان خواهد خورد.
برچسب ها: