» خانه » فیلم و سریال » دانلود قانونی سریال جیران (رایگان منتشر شد) فاوینو

دانلود قانونی سریال جیران (رایگان منتشر شد) فاوینو

سر یال ایرانی جیران در سال 1399 ساخته و در سال 1400 در شبکه پخش خانگی پخش خواهد شد . دانلود قانونی سریال جیران  را می توانید از سایت فاوینو با خیالی آسوده انجام دهید و آن را در کنار خانواده خود ببینید.

 

 

خرید قانونی سریال ایرانی جیران

خرید قانونی سریال ایرانی جیران

 

سبک سریال: اجتماعی

محصول : ایران

سال تولید: 1399

سال پخش : 1400

کارگردان : حسن فتحی

 

بازیگرای سریال جیران کیا هستن؟

امیر جعفری , امیرحسین فتحی , بابک حمیدیان , بهرام رادان , پریناز ایزدیار , رعنا آزادی ور , گلاره عباسی , مریلا زارعی , الهام نامی , پاشا جمالی , رویا تیموریان , ستاره پسیانی , سمیرا حسن پور , غزل شاکری , مهدی پاکدل , نهال دشتی , هومن برق نورد , کتانه افشاری نژاد، مرتضی اسماعیل کاشی، مهدی کوشکی، فاطمه مسعودی‌فر، بهناز نازی، غلامرضا نیکخواه، سیاوش چراغی‌پور، محمد شیری، حمیدرضا نعیمی، رضا جهانی، سینا رازانی، بهنام شرفی، انوش معظمی، حسن موذنی، نسرین نکیسا، محمد مژدهی، عباس توفیقی، فرشید صمدی پور، عباس ظفری، راستین عزیزپور، علی اشمند، پرویز بزرگی، رضا داودوندی

موضوع داستان سریال جریان چیست ؟

وقایع سریل جریان به دوره تاریخی دوران شاهنشاهی ناصرالدین شاه بر میگردد. دورانی که پس از مرگ بزرگ امیر ایران یعنی امیر کبیر و حوادث تاریخی که بر ایران گذشته است را نشان می دهد. روایت داستانی این سریال بر اساس نحوه برخورد و رابطه بین ناصرالدین شاه با یکی از زنان حرم سرای خویش به نام جیران است.

دانلود سریال زخم کاری با لینک مستقیم
حتما بخوانید

خدیجه خانم تجریشی یا همان فروغ السلطنهکه بخاطر داشتن چشمان درشتی که داشت به عنوان نخستین سوگولی ناصرالدین شاه لقب جیران را بر وی گذاشته شد.

ترکیب موضوعات عاشقانه و تاریخی ماهیت اصلی این سریال را تشکیل می دهد و باید این سریال را دید تا از آن لذت برد. با توجه به ترکیب بازیگران ایرانی خوبی که در این مجموعه هستند حتما سریال خوبی خواهد بود.

 

سریال جریان چه روزی پخش میشه؟

سریال جیران از چه شبکه ای پخش میشه ؟

تاکنون که سریال جریان منتشر نشده است. اما به وسیله پخش سینمای خانگی  و به صورت خرید و دانلود قانونی در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت.

 

عکس های سریال جیران :

دانلود قانونی سریال جیران قسمت اول :

 

لینک ها به محض انتشار قرار خواهد گرفت…

 

دانلود قانونی سریال جیران قسمت دوم :

لینک ها به محض انتشار قرار خواهد گرفت…

 

دانلود با لینک مستقیم  سریال جیران قسمت سوم :

 

لینک ها به محض انتشار قرار خواهد گرفت…

 

برچسب ها:
دیدگاه خود را بنویسید